boboline.pl

Parenting i Rodzicielstwo

Rodzice

Pomysły na niespodzianki dla męża.

Jak każde domostwo, które charakteryzuje się swoimi indywidualnymi cechami, tak każdy mąż posiada swoje niepowtarzalne zachowania i nawyki. To właśnie one pozwolą nam, aby nasza niespodzianka dla męża była skuteczna.

Życie w dobie technologii i wyścigu szczurów nie pozwala nam na chwile odetchnięcie. Brakuje nam czasu, na rozpieszczenie samego siebie przez długą kąpiel, relaks na kanapie czy nawet przez dobry posiłek. Dlatego niespodziewana kolacja z ulubionymi potrawami męża może być ciekawą odskocznią od monotonii dnia powszedniego.

Oczywiście alternatywą od domowej kolacji jest zaproszenia męża do nowej restauracji w mieście, aby skosztować dań, których nigdy wcześniej nie próbował. Wybór ulubionej knajpki także nie jest najgorszym pomysłem.

Równie niedrogą propozycją, jak kolacja, jest kupno ciekawej książki. Pozwoli ona wraz z lekturą na przeniesienie się w inny świat oraz zmusi na zorganizowanie sobie samemu wolnego czasu. Jeżeli nie wiemy jaka lektura będzie aż tak pochłaniająca czas, to możemy wykorzystać listę stu najpopularniejszych książek np.: w empiku.

Wymagającym trochę więcej wysiłku, jest pomysł zorganizowanie imprezy niespodzianki. Wymaga to między innymi zaproszenia jego znajomych i rodziny, ugotowania przekąsek. Jednak mina męża po powrocie w piątkowy wieczór do domu i czas spędzony w gronie najbliższych będzie bezcenny.

Innym ciekawym pomysłem jest wynajęcie nowoczesnego auta na jeden dzień albo weekend, aby mąż miał możliwość poprowadzenia wymarzonego samochodu z dzieciństwa. W tej kwestii pomogą nam liczne vouchery, które pozwalają na wyścigi na torach wyścigowych samochodami z najwyższej półki.

Niespodziewane wyjście do strzelnicy, gdzie można spróbować wystrzelać magazynek z pistoletów automatycznych, wyjście do escape roomu, gdzie przez dwie godziny będziemy walczyć o ucieczkę z nawiedzonego domu albo na degustacje win, gdzie wspominać będziecie najlepsze spędzone wspólnie chwile może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Kolejnym pomysłem na wyjście, jest zabranie męża na jedną godzinę aktywności fizycznej. Może to być szkoła tańca, basen lub siłownia. Takie oderwanie się, od często siedzącego trybu życia, może zaowocować cyklicznością i wpłynąć pozytywnie na zdrowie.

Wydawałoby się, że najlepsza niespodzianka musi być jak najbardziej wyszukana, aby zaskoczyć drugą osobę. Nic bardziej mylnego, najlepsza niespodzianka, to taka, która pokaże, że zna się tę drugą osobę. Spełnienie małego życzenia albo marzenia z wcześniejszych lat może być skromne, ale z pewnością osobiste i niezapomniane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.