boboline.pl

Parenting i Rodzicielstwo

bal sylwestrowy
Lifestyle

Czy warto wybrać się na bal sylwestrowy organizowany w hotelu?

Zabawa sylwestrowa to jedno z najważniejszych „wielkich wyjść” w ciągu roku, dlatego warto zaplanować ją odpowiednio wcześnie. Tak wyjątkowa okazja wymaga szczególnej oprawy – trudno znaleźć lepszy pretekst do włożenia zjawiskowej sukni i eleganckiego garnituru. Dla osób chcących spędzić tę noc w niezwykłej atmosferze doskonałym rozwiązaniem jest wybranie się na bal organizowany w hotelu.

Czy warto spędzić noc sylwestrową poza domem?

Spędzenie nocy sylwestrowej poza domem to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy nie przepadają za przygotowywaniem imprez (samodzielnie lub w gronie znajomych), a jednocześnie nie chcą przywitać Nowego Roku bez odpowiedniego rozmachu. Poza tym od czasu do czasu po prostu warto poszukać alternatywy dla kameralnych domówek i pozwolić sobie na nieco szaleństwa podczas wystawnego balu.

Na balu organizowanym w hotelu panie mogą wystąpić w wieczorowych sukniach: brokatowych, wyszywanych cekinami, zdobionych tiulem i koronkami. Panowie również mogą tej nocy zadać szyku w śnieżnobiałych koszulach i skrojonych na miarę garniturach. Odrobina blichtru, muzyka taneczna i smaczne jedzenie sprawią, że bal zostanie w pamięci na długo i pozwoli wejść w Nowy Rok w szampańskim nastroju – dodaje pracownik Amber Hotelu z Gdańska.

Noc sylwestrowa w hotelu SPA

Bale z okazji przywitania Nowego Roku są organizowane zarówno w miejscowych restauracjach, jak i hotelach dysponujących odpowiednimi salami oraz zapleczem gastronomiczno-technicznym. Hotele mają tę przewagę nad miejscowymi lokalami, że zapewniają komfortowy nocleg. Warto więc połączyć bal z krótkim urlopem, który pomoże zregenerować siły po świętach i zebrać energię przed realizacją noworocznych postanowień.

Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to jak najwcześniejsze wykupienie noclegu i zaproszeń na przyjęcie. Tego typu oferty wyprzedają się bardzo szybko, dlatego czasami konieczne jest zdecydowanie się na wyjazd nawet kilka miesięcy przed planowaną podróżą. Najlepszym pomysłem jest zarezerwowanie pobytu w obiekcie o doskonałym standardzie oraz znajdującym się w malowniczej lokalizacji, np. w miejscowościach nadbałtyckich. W hotelu SPA w Trójmieście można zarówno aktywnie spędzić czas, jak i solidnie wypocząć – połączenie spacerów wzdłuż zaśnieżonej plaży z głębokim relaksem w strefie wellness to idealny przepis na udaną końcówkę roku.

Ponadto wiele obiektów hotelarskich zapewnia gościom możliwość wykupienia atrakcyjnych pakietów świąteczno-sylwestrowych, w ramach których można liczyć na szereg dodatkowych udogodnień (np. darmowe drinki, romantyczna kolacja we dwoje, zniżki w SPA). Dzięki takim atrakcjom świąteczny wyjazd połączony z balem sylwestrowym na pewno stanie się wyjątkowym przeżyciem, które zamieni się w cenne wspomnienie na całe życie.