boboline.pl

Parenting i Rodzicielstwo

Obrotowy fotelik samochodowy
Dziecko

Obrotowy fotelik samochodowy BeSafe iZi Twist i-Size

Rodzice najmłodszych dzieci bardzo cenią sobie obrotowe foteliki samochodowe, ponieważ są niezwykle wygodne i praktyczne w codziennym użytkowaniu. 

Wkładanie i wyciąganie malucha z takiego fotelika jest proste i nie wymaga użycia dużej siły, można zatem szybko posadzić dziecko w samochodzie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Jednym z ciekawszych modeli dostępnych obecnie na rynku jest BeSafe iZi Twist i-Size. Dlatego dzisiaj opowiemy Wam nieco więcej o tym wyjątkowym foteliku samochodowym.

BeSafe iZi Twist i-Size — dla kogo?

Ten nowatorski obrotowy fotelik samochodowy jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat. W zasadzie, dopóki głowa dziecka nie zacznie wystawać poza zagłówek, można go z powodzeniem używać. Preferowany wzrost do tego modelu to od 61 do 105 cm, natomiast maksymalna waga dziecka nie powinna przekroczyć 18 kg.

Co ważne, fotelik BeSafe iZi Twist i-Size można ustawić tak, aby dziecko jechało tyłem do kierunku jazdy i jest to zdecydowanie bezpieczniejsza pozycja dla małych dzieci niż jazda przodem do kierunku jazdy.

Technologia Universal Level Technology™

Fotelik BeSafe iZi Twist i-Size został wyposażony w innowacyjną technologię Universal Level Technology™, dzięki której można idealnie dopasować bazę fotelika do kąta nachylenia kanapy w samochodzie. Mechanizm ten umożliwia uzyskanie poziomego ustawienia fotelika względem kanapy, w efekcie czego dziecko będzie miało komfortową pozycję podczas jazdy.

Jest to zatem praktyczna funkcja, pozwalająca na prawidłowe zainstalowanie obrotowego fotelika samochodowe w niemal każdym aucie, bez względu na jego markę, rok produkcji, czy typ nadwozia.

BeSafe iZi Twist i-Size — gwarancja bezpiecznej podróży

Producenci BeSafe iZi Twist i-Size pomyśleli również o bezpieczeństwo dziecka w trakcie jazdy. W tym celu obrotowy fotelik samochodowy został wyposażony we wbudowaną ochronę boczną SIP i dodatkową ochronę boczną SIP+. 

Ponadto dla jeszcze lepszego zabezpieczenia głowy i szyi zastosowano specjalny zagłówek z pochłaniaczem energii Dynamic Force Absorber™.

Warto podkreślić także, że fotelik BeSafe iZi Twist i-Size przeszedł pozytywnie bardzo wymagający test zderzeniowy, jakim jest Plus Test oraz został zaprojektowany zgodnie z najnowszą normą UN R129 (i-Size).

fotelik

BeSafe iZi Twist i-Size — komfort podróżowania

Obrotowe foteliki BeSafe iZi Twist i-Size są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią dziecku komfort nawet podczas długiej podróży. Na uwagę zasługuję również efektywny system wentylacji umieszczony w tylnej obudowie fotelika. 

Co więcej, specjalna wkładka Two-Fit Cushions™ z łatwością dostosuje się do indywidualnych potrzeb dziecka niezależnie od jego wagi, czy też wieku.

Ten obrotowy fotelik samochodowy posiada także wizualne i dźwiękowe wskaźniki, które każdorazowo informują rodziców o tym, czy został on poprawnie zainstalowany.

BeSafe iZi Twist i-Size — dlaczego warto wybrać obrotowy fotelik?

Wkładanie dziecka do fotelika w samochodzie to czynność, która bardzo obciąża kręgosłup. Poza tym małe dzieci często nie chcą wsiadać do auta i prężą się, co dodatkowo utrudnia ich bezpieczne ulokowanie w samochodzie. Dlatego stworzono obrotowe foteliki samochodowe, które całkowicie eliminują wspomniane problemy.

Używając tego typu fotelika, rodzice będą w stanie za pomocą jednej ręki obrócić siedzisko w swoją stronę, a następnie mogą już wygodnie włożyć dziecko do środka i odpowiednio wyregulować oraz zapiąć pasy.

Podsumowując obrotowy fotelik BeSafe iZi Twist i-Size to świetny wybór dla zabieganych rodziców, którzy cenią sobie komfort i nowoczesne rozwiązania oraz chcą mieć pewność, że ich pociecha jest odpowiednio zabezpieczona podczas jazdy samochodem. (Więcej znajdziesz na stronie: https://www.besafe.com.pl)