Zabawki 

Nic tak nie cieszy dziecka jak nowa zabawka. W ofercie sklepu BoboLine znajdą Państwo zabawki dla niemowląt, które urozmaicą czas dziecku jednocześnie rozwijając ich wyobraźnię. Karuzele, łuki z zabawkami czy tak popularne ostatnio maty edukacyjne, będą wyjątkowymi prezentami. A kiedy maluch podrośnie, doskonale sprawdzą się chodziki. Cenimy sobie bezpieczeństwo niemowląt, dlatego wszystkie produkty w naszej ofercie są wykonane z bezpiecznych materiałów i uniemożliwiają ich połknięcie.

Podkategorie

 • Karuzele

  Karuzele do łóżeczka są świetnym rozwiązaniem dla maluszków, które potrafią już obserwować i dla tych ciekawych świata. Dzięki nim dziecko uczy się rozpoznawać, łapać rączkami, ćwicząc tym samym między innymi swoją sprawność ruchową. W swojej ofercie sklep BoboLine posiada również szeroki wybór karuzeli drewnianych do łóżeczka.

 • Łuk z zabawkami

  Łuki z zabawkami to ciekawe rozwiązanie do fotelików podczas podróży czy spaceru. Urozmaici dziecku czasu i pozwoli na świetną zabawę nawet podczas długiej podróży. Łuki są szybkie i proste w montażu.

 • Maty edukacyjne

  Maty edukacyjne do zabaw to świetny sposób do rozwijania w dziecku sprawności ruchowej, pobudzania zmysłów wzroku, słuchu oraz rozwijania ciekawości i wyobraźni. Przeznaczone są dla niemowląt w wieku 0-10 miesięcy. Wykonywane są z miłych i przyjaznych w dotyku materiałów dla komfortu dziecka. Wyposażone są w małe zabawki, często wydające różne dźwięki oraz lusterko. Oferując maty edukacyjne sklep internetowy dokłada wszelkich starań, aby w asortymencie znalazły się tylko sprawdzone i bezpieczne produkty. Z pewnością maluszek będzie zachwycony!

 • Gryzaki

  Gryzaki to must have każdego dziecka, któremu zaczynają przebijać się pierwsze ząbki. Zdajemy sobie sprawę jak trudny jest okres ząbkowania zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Wychodzimy z pomocą. Nasze gryzaki przyniosą ukojenie maluszkowi w tych ciężkich dniach

 • Grzechotki

  Grzechotki to idealne zabawki dla niemowląt już od pierwszych miesięcy życia. Dzięki nim dziecko rozwija swoje zdolności ruchowe, wzrokowe oraz słuchowe. Uczy się rozróżniać kształty i kolory, a także chwytać i przekładać przedmioty z rączki do rączki.

 • TIPI

  Tipi to niezwykle namioty, które pozwalają dziecku na odrobinę prywatności. Każdy maluch na pewno ucieszy się z takiego prezentu. Namiot tipi dla dzieci doskonale sprawdzi się latem do zabaw w ogrodzie, a w chłodniejsze dni zapewni świetną zabawę w pokoju pociechy.

 • Maskotki

  Dawniej dla dziecka maskotki były ulubioną i jedyną zabawką. Każde dziecko cieszyło się, gdy dostało taką zabawkę. Współcześnie dzieci mają tak szeroki wybór zabawek, że często zapominają o tych cudownych pluszakach. Podarujmy swojemu dziecku śliczną maskotkę i podtrzymajmy jej tradycję.

 • Zabawki edukacyjne

  Zabawki to przedmioty, którym dzieci poświęcają najwięcej uwagi w ciągu dnia…a czasami również nocy. Zadbajmy, aby te zabawki rozwijały w dziecku zmysły wzorku, słuchu, dotyku, pobudzały do ciekawości, wyobraźni oraz uczyły. Zabawa to najlepszy sposób na naukę dla maluszków!

 • Pchacze

  Pchacze to zabawki, które towarzyszą dziecku podczas stawiania pierwszych kroków. Dziecko czuje się pewniej, gdy jest oparte o tego typu pomoc podczas nauki chodzenia. Pchacze wyposażone są w różnego rodzaju melodie, które dodatkowo motywują dziecko w tej ważnej chwili. Zabawka wydaje dźwięki, kiedy dziecko jest w ruchu. Zdecydowanie jest to ciekawy sposób na pierwsze piesze wędrówki dzieciaczków.

 • Zabawki z projektorami

  Zabawki z projektorami, melodiami mają „czarodziejską moc”. Dzięki swoim możliwościom potrafią wyciszyć dziecko przed snem, a także czuwać nad nim w nocy. W zależności od modelu, gdy tylko dziecko przebudzi się w nocy automatycznie włącza się melodia, która pozwoli dziecku ponownie zasnąć. Zabawki tego typu maja również możliwość wyświetlania na ścianach, suficie różnego rodzaju animacji. Dają możliwość oświetlania pokoju dziecka delikatnym światełkiem.

 • Chodziki

  Chodziki są kolejnymi zabawkami, których zadaniem jest ułatwienie dziecku stawianie pierwszych kroków. Wyposażone są w różnego rodzaju zabawki, które potrafią zaciekawić dziecko. Posiadają również melodie, które towarzyszą dziecku podczas zabawy i nauki chodzenia.

 • Karty do zdjęć
 • Suchy basen

  Suchy basen z piłkami dla dzieci to wyjątkowa atrakcja, którą pokocha każdy maluch. Dostępne w różnych kolorach i kształtach zabawki można dopasować do wystroju pokoju lub preferencji malca. Ta wyjątkowa zabawka to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin, świąt lub innych okazji.

 • Zabawki kontrastowe
 • Do kąpieli
 • Zabawki sensoryczne
 • Torebki i plecaki