Podróż i spacer 

Często podróżujesz, spacerujesz ze swoim dzieckiem? Bardzo dobrze, dzięki podróżom rozwijasz w dziecku chęć poznawania świata, nowych rzeczy które do tej pory były dla niego obce. Taką podróżą dla niemowlaka jest również spacer. Niewątpliwie ważnym elementem podczas zdobywania świata niemowlęcia jest bezpieczeństwo. Nasz sklep oferując swoim klientom wózki, śpiworki zimowe, czy torby podróżne, pragnie zagwarantować komfort podróżowania. Jednak kiedy wybieramy się z naszą pociechą w podróż samochodem, warto zadbać o wygodny, ale przede wszystkim bezpieczny fotelik samochodowy.

Podkategorie

 • Foteliki samochodowe

  Każdy rodzic wie jak ważne jest bezpieczeństwo dziecka w czasie podróży. Nasz sklep oferuje Państwu foteliki samochodowe najwyższej jakości cenionych sobie marek. Nam również zależy na bezpiecznej oraz komfortowej podróży wszystkich Maluszków.

 • Śpiworki

  Gdy za oknem śnieg, a temperatura zdecydowanie nie zachęca do wyjścia na spacer, idealnie sprawdzą się oferowane przez nas śpiworki. Z nimi możesz spokojnie spacerować, nawet w najmroźniejsze dni. Zapewnią one komfort termiczny każdemu dziecku. Niektóre ze śpiworków posiadają również wkładkę antywstrząsową dla jeszcze większego komfortu spacerowania dziecka.

 • Torby spacerowe

  Torby spacerowe to niezbędnik każdego rodzica. Wyposażone są w maty do przewijania, co pozwoli na przewijanie maluszka nawet w najtrudniejszych warunkach. Pozwalają schować najpotrzebniejsze rzeczy w jednym miejscu tak, aby podczas podróży mieć wszystko pod ręką. Już teraz podróżowanie z dzieckiem staje się łatwiejsze.

 • Wózki

  Wózki dziecięce to niewątpliwie najczęściej wybierany przez rodziców środek transportu dla dzieci. Zajmujemy się dystrybucją praktycznych spacerówek, gondoli i akcesoriów od najlepszych producentów, wytwarzanych z bardzo bezpiecznych i trwałych materiałów. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziecie komfortowe wózki dziecięce dopasowane do przewożenia niemowląt oraz troszkę starszych maluszków. Zapoznajcie się z naszą ofertą i przekonajcie się, jak atrakcyjne modele wózków dziecięcych czekają na Wasze pociechy.

 • Komplety do wózka

  Sklep BoboLine zadba również o wyposażenie wózków. Posiadamy szeroki wybór kompletów do wózków, które pozwolą dziecku komfortowo podróżować. Komplety składają się z poduszeczki oraz kołderki.

 • Nosidełka i chusty do...

  Dla wszystkich rodziców, którzy uwielbiają podróżować z dzieckiem pieszo, oferujemy wygodne, praktyczne, komfortowe i bezpieczne nosidełka oraz chusty. Z nami piesze wędrówki stają się przyjemniejsze!

 • Wkładki do wózków