Karmienie 

Karmienie dziecka jest jedną z wielu powtarzających się czynności dnia codziennego. Jest to bardzo ważne zadanie, które wpływa na rozwój dziecka i prawidłowe funkcjonowanie jego układu trawiennego i nie tylko. Nasz sklep oferuje produkty najlepszej jakości znanych i cenionych producentów, które z pewnością ułatwią tę czynność każdego dnia.

Podkategorie

 • Butelki i akcesoria

  Drogie mamy, jeśli zdecydowałyście się na karmienie swoich dzieciaczków butelką to trafiłyście idealnie. W naszym sklepie znajdziecie wszystko to co potrzebne: butelki rekomendowanych producentów, różnego rodzaju smoczki oraz pozostałe akcesoria umożliwiające karmienie.

 • Laktatory i akcesoria

  Posiadamy w ofercie laktatory cenionych i rekomendowanych producentów. Jesteśmy pewni, że każda mama wybierze laktator odpowiedni dla siebie. Z pewnością nasze laktatory umożliwią szybkie i komfortowe odciąganie pokarmu.

 • Sterylizatory

  Sterylizator do butelek to niewątpliwie ważny element dla każdej mamy karmiącej dziecko butelką. Urządzenie to przyśpiesza czas dezynfekcji butelek, tym samym wyręczając mamę z długiej i monotonnej dezynfekcji domowymi sposobami. Przyda się każdej zabieganej mamie! W naszym sklepie znajdują się sterylizatory marki Philips Avent - według nas najlepszej!

 • Podgrzewacze do butelek

  Podgrzewacz do butelek ułatwi rodzicom podanie dziecku mleka podgrzanego do bezpiecznej i odpowiedniej temperatury. Dzięki specjalnemu mechanizmowi możesz być spokojny, że Twoje dziecko wypije dobrze przygotowane mleczko. Jest to urządzenie, które prócz podgrzewania posiada również funkcję rozmrażania pokarmu. Jeśli jesteś młodą, zabieganą mamą, z pewnością podgrzewacz przyda się w twojej kuchni.

 • Foteliki do karmienia

  Kiedy nasze dziecko potrafi już siedzieć, to krzesełko do karmienia jest fantastycznym rozwiązaniem. Dzięki niemu dziecko będzie wiedziało gdzie spożywa się posiłek, bez konieczności biegania za dzieckiem z talerzem. Krzesełko na pewno usprawni karmienie dziecka i zadba o jego komfort i bezpieczeństwo.