Higiena 

Higiena jest bardzo ważnym elementem w funkcjonowaniu dziecka. Jego codzienna pielęgnacja zapobiega powstawaniu infekcji i podrażnień. Jest to spowodowane tym, iż ciało maluszka jest niezwykle delikatne, przez co szczególnie narażone na tego typu zagrożenia. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty które ułatwią codzienną pielęgnację dziecka.

Podkategorie

  • Szczoteczki do włosków

    Mały, czy duży…każdy chce wyglądać cudownie. Aby pomóc w codziennej pielęgnacji włosków dziecka, polecamy szczoteczki, które nadają się już od pierwszych dni jego życia. Dodatkowym atutem jest przyjemny masaż skóry główki, który wykonujemy podczas czesania. Taki zabieg może również przyczynić się do walki z ciemieniuchą.

  • Aspiratory do noska
  • Nożyczki do paznokci

    A kiedy pazurki urosną…czas na małe manicure. Niezastąpione okażą się wówczas specjalne nożyczki do obcinania delikatnych pazurków i skórek waszych dzieci.

  • Podkłady

    Podkłady są dla jednych rodziców niezastąpionym elementem wyposażenia łóżeczka, a dla drugich nieocenionym produktem, gdy dziecko wymaga przewijania na przykład podczas podróży czy zakupów. Podkład nie zajmuje dużo miejsca, a rodzic zawsze ma gwarancję, że pieluszka została przebrana w czystym miejscu.