Akcesoria dla niemowląt 

Wyprawka niemowlaka to nie tylko wózki, ubranka dla niemowląt czy łóżeczko. Równie ważnym elementem wyprawki są artykuły dla niemowląt, które sprawdzają się podczas codziennej opieki nad niemowlakiem. Do najpopularniejszych akcesoriów należą z pewnością elektroniczne nianie, które czuwają nad snem dziecka i sprawiają, że masz nad nim kontrolę nawet podczas snu, a kiedy zajdzie potrzeba odciągnięcia pokarmu, pomoże w tym laktator. Nie można również zapomnieć o butelkach czy smoczkach, z których maluch będzie korzystał kiedy już podrośnie. 

Podkategorie

 • Nianie elektroniczne

  Nowoczesne nianie elektroniczne pozwalają czuwać nad śpiącym dzieckiem, gdy rodzice są zajęci codziennymi obowiązkami domowymi. Współcześnie możesz jednocześnie słyszeć oraz obserwować maluszka, dzięki wbudowanym kamerkom w niektórych modelach urządzeń. Możesz również włączyć dziecku dostępną w danym modelu melodię, która ułatwi zasypianie.

 • Termometry
 • Smoczki uspokajające i...

  Każdy rodzic zdaje sobie sprawę jak ważnym elementem kompletowania wyprawki dla maluszka jest smoczek. Smoczek uspokajający, jak sama nazwa wskazuje, jego zadaniem jest uspokojenie, wyciszenie i odprężenie dziecka. Budowa smoczka przypomina pierś matki, dzięki czemu tak kojąco działa na dzieci.

 • Etui na pieluszki

  Gdy jesteś w podróży nie musisz przechowywać pieluszek w nieporęcznych woreczkach, czy torbach. Przedstawiamy nowe rozwiązanie - etui na pieluszki. Schowaj pampersy oraz chusteczki nawilżane do praktycznego, ozdobnego etui. Zawsze będziesz miała pod ręką to, co potrzebujesz do przewinięcia dziecka – wiemy jakie to ważne!

 • Inhalatory